POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
08 SATURDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
03.08.20
Polonia nowojorska oddała hołd Powstańcom Warszawskim
Polonia w Nowym Jorku zgromadziła się przed siedzibą Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej by oddać hołd Powstańcom Warszawskim. więcej»


POLONIA

04.27.2020

LOT odwołuje rejsy do odwołania

W Polsce do 26 kwietnia zamknięcie pasażerskiego ruchu lotniczego i międzynarodowego transportu kolejowego zostanie wydłużone. Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział Polskiemu Radiu, że ograniczenie będzie obowiązywać do odwołania. “Ten termin jest przedłużany stale. W najbliższym czasie, nie ulegnie zmianie,” powiedział rzecznik rządu.

Rząd argumentuje, że zamknięcie pasażerskiego ruchu lotniczego i międzynarodowych połączeń kolejowych wpływa na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce.

Również dzisiaj, Polskie Linie Lotnicze LOT odwołały wszystkie regularne rejsy pasażerskie do 15 maja. To reakcja przewoźnika na decyzje rządu, który przedłużył zawieszenie wszystkich regularnych połączeń lotniczych w Polsce. Granice Unii Europejskiej również są zamknięte do 15 maja. Jak mówi rzecznik PLL LOT Michał Czernicki, przywrócenie tych połączeń jest uzależnione od decyzji władz – zarówno w Polsce, jak i w Unii.

Osoby, które mają wykupione bilety na rejsy do 9 maja powinny zarejestrować swoje zgłoszenia na stronie internetowej przewoźnika. Zmian można też dokonać w Contact Center LOT u agenta, u którego został zakupiony bilet.

Foto: Grand Warszawski

wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ