POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
15 WEDNESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
11.06.20
Przyjmujemy kandydatów do pracy społecznej w Radzie Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej
Komisja Nominacyjna Centrum Polsko-Słowiańskiego zawiadamia wszystkich członków, iż przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Rady Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej. więcej»


POLONIA

02.21.2019

2 marca zabawa karnawałowa z CHÓRE HEJNAŁ w CPS

Związek Śpiewaków Polskich w Ameryce zaprasza na Zabawę "OSTATKI z CHÓREM HEJNAŁ". Impreza będzie miała miejsce 2 marca w siedzibie Centrum Polsko Słowiańskiego na Greenpoincie przy 176 Java Street na Brooklynie o godzinie 8:00 pm.

Jak zapowiadają organizatorzy podczas zabawy zapewniają bufet zaopatrzony w smaczne potrawy.

- Karnawał to czas, kiedy większość z nas chce się bawić i miło spędzać czas w gronie swoich rodaków. Dlatego postanowiliśmy w tym roku zorganizować Zabawę w polskiej dzielnicy, na która serdecznie wszystkich zapraszamy. Podczas karnawałowego szaleństwa będzie również loteria fantowa i niespodzianki, do tańca będzie grała grupa wokalno-muzyczna “POGO DANCE" Band – zachęca do udziału z zabawie Andrzej Kolczynski z Chóru Chejnał.

Osoby zainteresowane udziałem w zabawie mogą rezerwować bilety w cenie $50 pod numerami telefonu: Maryla (718) 866-8450, Mirek (917) 602-6194.

- Dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy ofertę specjalną przy zakupie całego stolika: bilet dla jednej osoby gratis! - kończy Andrzej Kolczynski. 

AG

wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ