ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
21 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

20.09.21
Ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski spotkał się z przedstawicielami mediów
O nadchodzącej wizycie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy mówił podczas spotkania z mediami Ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski. więcej»


WYDARZENIA

06.26.2021

Dzień Ojca na sportowo!

TURNIEJ PIŁKARSKI Z OKAZJI DNIA OJCA ORAZ MECZ O PUCHAR PREZESA ZPKP NY POLAND VS NJ POLAND.

Jeżeli chcesz miło spędzić czas ze swoim ojcem koniecznie nie przegap tej szansy i przyjdź w sobotę 26 czerwca na Maspeth, gdzie odbędzie się piknik oraz turniej piłkarski z okazji Dnia Ojca.

Turniej jest kontynuacją tradycji, która została zapoczątkowana w 2018 roku, kiedy to amatorskie drużyny złożone z organizacji Polonijnych zmagały się ze sobą w Polonia Soccer Tournament organizowanym w okolicach Dnia Matki.

W roku 2020 turniej nie odbył się z powodu pandemii, ale powraca do grafika polonijnych wydarzeń już 26 Czerwca tym razem organizowany w duchu Dnia Ojca. - Pandemia sprawiła, że przez ponad rok nie mieliśmy żadnych dużych Polonijnych wydarzeń zwłaszcza tych dedykowanym rodzinom. Czas to zmienić i w końcu wrócić do normalności. Piknik i turniej są doskonałą okazją, żeby się spotkać, porozmawiać i wspólnie zabawić się na sportowo. Zapraszamy cała Polonię i dziękujemy sponsorom za to, że wspierają takie wydarzenia w Nowym Jorku - powiedział Grzegorz Fryc z Gram-X Promotions główny organizator wydarzenia.

W Turnieju tradycyjnie zagrają drużyny złożone z organizacji Polonijnych a wystąpią w nim Pulaski Business Association, Szuliński Judo Club, Polskie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Polscy Kulturyści. W Grupie drugiej zmierza się drużyny tatusiów z Maspeth i Ridgewood, Staten Island, New Jersey, Connecticut oraz Yonkers. Cztery najlepsze drużyny po fazie grupowej zagrają ze sobą w finałach i zostaną udekorowane medalami za pierwsze trzy miejsca. Dodatkową atrakcją będzie mecz o Puchar Prezesa ZPKP pomiędzy reprezentacjami NY Poland & NJ Poland tradycyjnie rozgrywany każdego roku aż do czasów pandemii.

Jak zapewnia organizator wydarzenia podczas całodniowego pikniku na Maspeth zaplanowane są również gry i zabawy dla dzieci, konkurs strzelania rzutów karnych, serwowane będzie polskie jedzenie, desery, lody oraz polska muzyka, którą serwował będzie DJ Gram-X. Gościem specjalnym wydarzenie będzie bokser Adam Kownacki. Wstęp jak i uczestnictwo w turnieju jest darmowe dzięki wsparciu Polsko-Słowiańskiej Federalnej Uni Kredytowej, Mecenasa Wierzbickiego, Greenpoint Insurance, Telewizji SLING oraz Pulaski Association of Business and Professional Men.

Piknik na prywatnym boisku Metropolitan Oval rozpocznie się już o godzinie 9:30 rano i trwać będzie do godziny czwartej po południu.

Organizatorami pikniku są Gram-X Promotions oraz Stal Mielec New York.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Polonijne media: Nowy Dziennik, Radio Rampa, Super Express, Biały Orzeł, Kurier Plus oraz Echo Polonijne.

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO

KLIKNIJ TUTAJ