POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
21 MONDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
18.08.20
Komunikat Komisji Nominacyjnej Centrum Polsko-Słowiańskiego
Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszonych kandydatów do Rady Dyrektorów CP-S Komisja Nominacyjna w składzie: Jerzy Sokół - przewodniczący, Romuald Magda - sekretarz, Jadwiga Bylinka-Ołdakowska, Michael Pająk, Janusz Młynek nominowała nowych dyrektorów. więcej»


WYDARZENIA

01.12.2020

Bal przebierańców w Centrum Polsko Słowiańskim na Greenpoincie

Karnawał to czas niezwykle atrakcyjny dla dzieci. Maluchy uwielbiają przebieranie, zabawę i ruch. Centrum Polsko Słowiańskie wspólnie z Polską szkołą Marii Konopnickiej na Greenpoincie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na zabawę karnawałową. Bal przebierańców odbędzie się 12 stycznia 2020 roku o godzinie 1:00 pm w Sali przy 176 Java Street na Greenpoincie.

Każde dziecko, które przyjdzie na zabawę otrzyma niespodziankę. Dzięki zaangażowaniu Rady Dyrektorów CP-S podczas balu przebierańców będą konkursy, które poprowadzi JD Daniel oraz poczęstunek.

W programie: bal przebierańców, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.

- To już nasza tradycja w styczniu każdego Centrum Polsko-Słowiańskie zaprasza dzieci na bal przebierańców. Tego szczególnego dnia audytorium przy 176 Java Street zamienia się w salę balową, na której królują dzieci w pięknych i wymyślnych strojach karnawałowych. Na każdego małego uczestnika czekać będzie drobny upominek oraz wspaniała zabawa. Będzie pokaz magika oraz klaun z wymyślnymi balonami - powiedziała Bozena Kamiński CEO/prezes Centrum Polsko-Słowiańskiego.

Na dzieci i dorosłych czekać będzie ciepły poczęstunek oraz ciasto.

Bilety do kupienia w Polskiej Szkole im. Marii Konopnickiej na Greenpoincie oraz w Kafeterii przy 177 Kent Street i przed wejściem na zabawę.

Zapraszamy serdecznie!

wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ