POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
29 THURSDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
28.10.20
Polonia oddała Hołd Zmarłym
Tydzień przed zbliżającym się dniami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przedstawiciele Centrum Polsko - Słowiańskiego, delegacja Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej z Nowego Jorku oraz Kongresu Polonii Amerykańskiej oddała Hołd Zmarłym pochowanym na cmentarzu w Amerykańskiej Częstochowie. Delegacja Polonii pojechała do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej więcej»


WYDARZENIA

01.12.2020

Bal przebierańców w Centrum Polsko Słowiańskim na Greenpoincie

Karnawał to czas niezwykle atrakcyjny dla dzieci. Maluchy uwielbiają przebieranie, zabawę i ruch. Centrum Polsko Słowiańskie wspólnie z Polską szkołą Marii Konopnickiej na Greenpoincie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na zabawę karnawałową. Bal przebierańców odbędzie się 12 stycznia 2020 roku o godzinie 1:00 pm w Sali przy 176 Java Street na Greenpoincie.

Każde dziecko, które przyjdzie na zabawę otrzyma niespodziankę. Dzięki zaangażowaniu Rady Dyrektorów CP-S podczas balu przebierańców będą konkursy, które poprowadzi JD Daniel oraz poczęstunek.

W programie: bal przebierańców, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.

- To już nasza tradycja w styczniu każdego Centrum Polsko-Słowiańskie zaprasza dzieci na bal przebierańców. Tego szczególnego dnia audytorium przy 176 Java Street zamienia się w salę balową, na której królują dzieci w pięknych i wymyślnych strojach karnawałowych. Na każdego małego uczestnika czekać będzie drobny upominek oraz wspaniała zabawa. Będzie pokaz magika oraz klaun z wymyślnymi balonami - powiedziała Bozena Kamiński CEO/prezes Centrum Polsko-Słowiańskiego.

Na dzieci i dorosłych czekać będzie ciepły poczęstunek oraz ciasto.

Bilety do kupienia w Polskiej Szkole im. Marii Konopnickiej na Greenpoincie oraz w Kafeterii przy 177 Kent Street i przed wejściem na zabawę.

Zapraszamy serdecznie!

wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
KLIKNIJ TUTAJ