POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
04 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
03.08.20
Polonia nowojorska oddała hołd Powstańcom Warszawskim
Polonia w Nowym Jorku zgromadziła się przed siedzibą Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej by oddać hołd Powstańcom Warszawskim. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

12.29.2015

Doroczna zabawa choinkowa w CP-S

To już piękna doroczna tradycja. Każdego roku w styczniu największa polonijna instytucja społeczno-kulturalna organizuje jedyną w swoim rodzaju zabawę dla dzieci, w której z wielką ochotą udział biorą również dorośli.
czytaj więcej
12.23.2015

Seniorzy z "Krakusa" odwiedzili po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie

W środę, 16 grudnia, grupa seniorów z "Krakusa" odwiedziła po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie. Wraz z przewodniczką seniorzy zwiedzili kolekcję Egiptu i dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat poszczególnych eksponatów oraz pozyskiwania zbiorów do kolekcji.
czytaj więcej
12.18.2015

Uroczyste spotkanie opłatkowe w CP-S. Tradycji stało się zadość

To był piękny i niezapomniany świąteczny wieczór podczas, którego nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem, świątecznych podarunków oraz wspólnego śpiewania kolęd. Aby każdy mógł dołączyć się do kolędowania, CP-S wydało specjalnie na tę okazję piękny śpiewnik zawierający teksty najpiękniejszych polskich kolęd oraz amerykańskich piosenek świątecznych.
czytaj więcej
12.16.2015

Warsztaty asertywności w Klubie Seniora "Krakus"

Klub Seniora "Krakus" zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na warsztaty asertywności, które odbędą się w piątek, 18 grudnia o godzinie 13.00.
czytaj więcej
12.15.2015

Wyślij kartkę Kubusiowi i choć na chwilę przywróć uśmiech na twarzy sześciolatka

Uśmiechnięty Kubuś ze Strzelc Górnych ma wiele marzeń. Jednym z nich jest otrzymanie jak największej liczby świątecznych życzeń. Jak podaje Gazeta Pomorska Kubuś gdy dorośnie chce być żołnierzem. Najlepiej takim w żandarmerii wojskowej lub pracującym w straży granicznej na lotnisku. Na razie jednak sześcioletni Kubuś walczy w najważniejszej wojnie. Tutaj stawką jest bowiem jego zdrowie.
czytaj więcej
12.12.2015

Świąteczna atmosfera podczas zebrania sprawozdawczego w Centrum Polsko-Słowiańskim

Miła świąteczna atmosfera podczas zebrania sprawozdawczego CP-S. Jak na tradycję przystało podczas spotkania nie zabrakło smacznych polskich potraw i podarunków świątecznych.
czytaj więcej
12.05.2015

Seniorzy z "Krakusa" odbyli podróż do Bard Graduate Center Gallery

W piątek, 4 grudnia, grupa seniorów z "Krakusa" odbyła podróż do Bard Graduate Center Gallery i jednocześnie symboliczną do czasów dzieciństwa - oglądali czasową wystawę, dotyczącą szwedzkich zabawek drewnianych.
czytaj więcej
12.01.2015

Wykłady na temat zdrowego odżywiania

W poniedziałek 6 listopada odbył się w Klubie Seniora "Krakus" wykład dotyczący zdrowego żywienia, a dokładnie przyswajania wapnia oraz witaminy D przez osoby starsze.
czytaj więcej
11.17.2015

Poprzyj projekt Centrum Polsko-Słowiańskiego Green Roof and Community Roof Garden

Greenpoint Community Environmental Fund zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące nowych ekologicznych projektów, które mają powstać na Greenpoincie. Nie przegap tej szansy i oddaj swój głos na projekt Centrum Polsko-Słowiańskiego Green Roof and Community Roof Garden / Zielony Dach - Społeczny Park.
czytaj więcej
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ