ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

25.01.22
Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego
"Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego" więcej»


INFORMACJE PROGRAMÓW

02.29.2016

Klasa Malarstwa w Centrum Polsko-Słowiańskim

Zajęcia prowadzi Profesor Krzysztof Zacharow z PRATT INSTITUTE. Namaluj portret własny, dziecka lub innego członka rodziny. Galopującego konia, ulubiony krajobraz lub krajobraz z ojczystego kraju. Sam zadecydujesz o tematyce własnego dzieła i w jakiej technice zostanie namalowany (olej lub akrylic).
czytaj więcej
01.22.2016

TVP INFO ponownie dla Polonii i Polaków za granicą

Z myślą o Polonii i Polakach przebywających za granicą, Telewizja Polska 22 stycznia odkoduje sygnał TVP INFO na satelicie Hot Bird – to jedna z pierwszych kluczowych decyzji nowego Zarządu Spółki, na wniosek prezesa Jacka Kurskiego. To ważna zmiana dla widzów, którzy ponownie będą mieli możliwość odbioru TVP INFO m.in. w Europie, Afryce Północnej i części Azji.
czytaj więcej
01.20.2016

Kurs przygotowujący do egzaminu na obywatelstwo w CP-S

Program Imigracyjny CPS organizuje zapisy na kurs przygotowujący do egzaminu na obywatelstwo z elementami histori, pisowni i gramatyki j.angielskiego.
czytaj więcej
01.20.2016

Bezpłatne rozliczenia podatkowe w CENTRUM

Centrum Polsko-Słowiańskie po raz kolejny oferuje swoim klientom bezpłatne rozliczenia podatków za rok 2015 w ramach Programu VITA.
czytaj więcej
01.11.2016

Seniorzy z Klubu Seniora "Krakus" na wycieczce w nowej siedzibie Whitney Museum

11 stycznia, grupa seniorów z Klubu Seniora "Krakus" odbyła wycieczkę do nowej siedziby Whitney Museum. Uczestnicy oglądali wybrane elementy stałej kolekcji muzeum, na które składają się m.in. obrazy amerykańskich twórców związanych z Nowym Jorkiem.
czytaj więcej
12.29.2015

Doroczna zabawa choinkowa w CP-S

To już piękna doroczna tradycja. Każdego roku w styczniu największa polonijna instytucja społeczno-kulturalna organizuje jedyną w swoim rodzaju zabawę dla dzieci, w której z wielką ochotą udział biorą również dorośli.
czytaj więcej
12.23.2015

Seniorzy z "Krakusa" odwiedzili po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie

W środę, 16 grudnia, grupa seniorów z "Krakusa" odwiedziła po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie. Wraz z przewodniczką seniorzy zwiedzili kolekcję Egiptu i dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat poszczególnych eksponatów oraz pozyskiwania zbiorów do kolekcji.
czytaj więcej
12.18.2015

Uroczyste spotkanie opłatkowe w CP-S. Tradycji stało się zadość

To był piękny i niezapomniany świąteczny wieczór podczas, którego nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem, świątecznych podarunków oraz wspólnego śpiewania kolęd. Aby każdy mógł dołączyć się do kolędowania, CP-S wydało specjalnie na tę okazję piękny śpiewnik zawierający teksty najpiękniejszych polskich kolęd oraz amerykańskich piosenek świątecznych.
czytaj więcej
12.16.2015

Warsztaty asertywności w Klubie Seniora "Krakus"

Klub Seniora "Krakus" zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na warsztaty asertywności, które odbędą się w piątek, 18 grudnia o godzinie 13.00.
czytaj więcej
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - JESIEŃ, 2021

KLIKNIJ TUTAJ