POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
28 WEDNESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
28.10.20
Polonia oddała Hołd Zmarłym
Tydzień przed zbliżającym się dniami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przedstawiciele Centrum Polsko - Słowiańskiego, delegacja Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej z Nowego Jorku oraz Kongresu Polonii Amerykańskiej oddała Hołd Zmarłym pochowanym na cmentarzu w Amerykańskiej Częstochowie. Delegacja Polonii pojechała do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

10.26.2020

Konkurs Halloweenowy Seniora

Klub Seniora „Krakus” ogłasza konkurs halloweenowy! Zasady są proste: prosimy o przesyłanie zdjęć w przebraniach lub prac plastycznych związanych z tematyką Halloween. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone!
czytaj więcej
10.21.2020

Wspomnienie. Prezentacje oraz film z Seniorady 2019

Działalność „Krakusa” nie ogranicza się tylko do serwowania posiłków. Prowadzimy także zajęcia kulturalne, rekreacyjne i oświatowe. Wspomnijmy dziś Senioradę z 2019 roku...
czytaj więcej
10.15.2020

Wirtualne otwarcie wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny” w Centrum Polsko Słowiańskim

Dokładnie 16. Października, kiedy obchodzimy rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża w Centrum Polsko Słowiańskim miało miejsce otwarcie wirtualnej wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny”. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z wystawy.
czytaj więcej
10.13.2020

Potrzebujesz pomocy Centrum Polsko-Słowiańskiego? Zadzwoń lub napisz emaila!

Centrum Polsko-Słowiańskie od początku pandemii pomaga polsko-słowiańskiej społeczności i wszystkim, którzy wsparcia w tej trudnej sytuacji potrzebują. W obecnej sytuacji, kiedy wszyscy dbają o to aby chronić osoby straszę przed zachorowaniem na COVID w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników Centrum Department for the Aging, który sponsoruje program zabrania przyjmowania klientów w siedzibie Centrum.
czytaj więcej
10.12.2020

Aktywność fizyczna to konieczność

Bądźmy aktywni bez wychodzenia z domu czyli Fitness Online w Klubie Seniora Krakus! Aktywność fizyczna jest ważna w każdym wieku dlatego też Klub Seniora Krakus oferuje zajęcia Fitness Online z trenerką Martą Molnar.
czytaj więcej
10.09.2020

Art Classes w Klubie Seniora Krakus!

Klub Seniora Krakus nie zwalnia swojej działalności!
czytaj więcej
10.09.2020

Zapraszam na lekcje Rysunku i Malarstwa online w Centrum

Mam na imię Agnieszka. Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem zajęć artystycznych dla osób starszych i dla dzieci.
czytaj więcej
10.06.2020

Program języka angielskiego online

Program języka angielskiego to kursy językowe mające na celu umożliwienie nauki języka angielskiego wszystkim imigrantom pochodzenia słowiańskiego jak i Słowianom odwiedzającym Stany Zjednoczone.
czytaj więcej
10.05.2020

Konkurs Poetycki John Paul II Friendship Center

W ramach miesiąca dziedzictwa narodowego John Paull II Friendship Center ogłasza konkurs poetycko-literacki dla Seniorów 60+ związany z naszą Ojczyzną - Polską, naszą historią, tradycją lub kulturą. Dla zwycięscy do wygrania atrakcyjna nagroda. Prace prosimy wysyłać do 20 października z dopiskiem Konkurs Poetycki na: >> email: jp2@polishslaviccenter.org lub text message / zdjęcie na nr >> tel. 917-648-9485. Prosimy o podpisanie prac. Nazwisko i imię autora.
czytaj więcej
» 6 5 4 3 2 1
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
KLIKNIJ TUTAJ