ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

25.01.22
Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego
"Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego" więcej»


INFORMACJE PROGRAMÓW

11.17.2021

Wystawa „Moc kolorów” w Klubie Seniora „Krakus”

Dziś w Klubie "Krakus" odbyła się wystawa artystyczna "Moc kolorów", na której zaprezentowane zostały prace studentów zajęć plastycznych pod okiem dr sztuk plastycznych Agnieszka Nowinska Art.

"Moc kolorów” to zbiór prac powstałych przy pomocy różnych technik plastycznych - malowanie sznurkiem, wydzieranki, rysunek ołówkiem oraz wiele wiele innych.

Jak sama Agnieszka wspomniała podczas wystawy, zajęcia plastyczne w Klubie "Krakus" to nie sprawdzian umiejętności artystycznych, a kreatywna twórczość, która umożliwia pogłębienie swoich pasji, działa terapeutycznie oraz relaksująco. Sami studenci natomiast dzięki tym zajęciom uzyskali orgom wiedzy w zakresie sztuk plastycznych i wizualnych.

Gorąco zachęcamy wszystkich chętnych zdobycia wiedzy, nowych przygód i wspaniałych znajomości do zapisu na zajęcia plastyczne w Klubie Seniora "Krakus"!

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - JESIEŃ, 2021

KLIKNIJ TUTAJ