ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

25.01.22
Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego
"Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego" więcej»


INFORMACJE PROGRAMÓW

06.23.2021

GRAB AND GO w Klubie Seniora "Krakus"!

Od 21 czerwca wystartował program GRAB AND GO w Klubie Seniora "Krakus"!

Teraz ciepłe, smaczne i zdrowe posiłki przygotowane codziennie w naszej kuchni można odbierać od poniedziałku do piątku od 11AM do 1PM przed budynkiem Centrum Polsko-Słowiańskiego.

Zapraszamy seniorów 60+ po odbiór ciepłych posiłków w Klubie Seniora "Krakus".

Również od 21 czerwca pracownicy CP-S, przyjmują klientów osobiście. Aby spotkać się z pracownikiem Centrum należy wcześniej umówić się telefonicznie na określony dzień i godzinę.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Seniorów i pracowników obsługa klienta będzie odbywała się według ściśle określonych przez Department for the Aging   procedur sanitarnych. Zgodnie z rozporządzeniem miasta do budynku będzie mogła wejść ściśle określona liczba osób.

Z pracownikami Centrum Polsko Słowiańskiego można kontaktować się, telefonicznie, e-mailowo oraz wrzucając swoje dokumenty do skrzynki ustawionej przed wejściem do Centrum Polsko -Słowiańskiego.

Biura Centrum Polsko Słowiańskiego przyjmują klientów tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na określony dzień i godzinę. CP-S otwarte jest od poniedziałku - piątku: 9AM - 4PM
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której zamieszczamy aktualne informacje: www.polishslaviccenter.org

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - JESIEŃ, 2021

KLIKNIJ TUTAJ