ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

25.01.22
Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego
"Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego" więcej»


INFORMACJE PROGRAMÓW

10.09.2020

Zapraszam na lekcje Rysunku i Malarstwa online w Centrum

Mam na imię Agnieszka. Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem zajęć artystycznych dla osób starszych i dla dzieci.

Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się zaraz po ukończeniu Liceum Sztuk Plastycznym w Bielsku Białej. W Krainie Baśni po raz pierwszy zaczęłam dzielić się swoją wiedzą i oczywiście pasją z grupa 5, 6 i 7 latków. To z tymi maluszkami podróżowaliśmy w Krainy Baśni pełne kreacji artystycznej przez ponad rok. Kiedy zdałam egzaminy na Warszawską i Krakowską Akademię Sztuk Pięknych, zaczęłam poznawać wiele nowych artystycznych kierunków i tak poprzez Architekturę Wnętrz zaczęłam również studiować Scenografię i Malarstwo.

Po obronie dyplomów w Polsce zostalam zaproszona przez Ministerstwo Kultury i Sztuki w Madrycie na kontynuowanie swoich artystycznych studiów, zdobywając tam tytuł Doktora Sztuk Pięknych. Sztuka jest częścią MNIE i nigdy nie wyobrażałam sobie zajmować się czymś innym!

W NY uśmiechnęło się do mnie szczęście! :) Do Klubu Seniora Krakus trafiłam w maju zeszłego roku. Tam, dzięki spontanicznemu przyjęciu, mogłam zacząć swoją kolejną artystyczną podróż. Tam właśnie spotkałam niezwykłą grupę studentów-seniorów przepełnionych wyobraźnią i chęcią do tworzenia; absolutnie niezwykła grupa... i tak jest do dzisiaj: Grażynka, Waldemar, Władek, Dzidka, Basia, Diana, Charles, Jan są nadal moimi studentami!

Od czasu kiedy rozpoczęliśmy nasze lekcje online minęło już pół roku... Teraz kilka słów jak to się odbywa: Ci, którzy biorą udział w moich zajęciach z Rysunku i Malarstwa już dobrze znają te zasady :) To bardzo proste! Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy mieć konto mailowe, tematy są mocno rozbudowane więc przesyłam moim studentom bardzo szczegółowe opisy wraz z przykładami; w razie pytań, zawsze jestem do dyspozycji na Skypie, Messengerze, Mailowo, czy na Whatsappie.

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - JESIEŃ, 2021

KLIKNIJ TUTAJ