POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
08 SATURDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
03.08.20
Polonia nowojorska oddała hołd Powstańcom Warszawskim
Polonia w Nowym Jorku zgromadziła się przed siedzibą Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej by oddać hołd Powstańcom Warszawskim. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

06.26.2019

Lato pełne atrakcji w Klubie Seniora Krakus: Wycieczka do Pomony

Seniorzy z Klubu Krakus pojechali na piknik do Pomony. Po drodze jak zawsze śpiewaliśmy piosenki z panią Kasią Drucker. Przepięknie położony ośrodek Krucker's Picnic Grove wśród gór Ramapo na Płn Stanu Nowy York przywitał nas pięknymi widokami oraz kawą i ciastem.

Następnie po obfitym i smacznym posiłku z grilla wszyscy bawili się wspaniale przy dźwiękach orkiestry Cameo jak i akordeonu pana Stefana Orzecha. Był także konkurs "Jaka to melodia". Nasza seniorka pani Zofia Bocheńska i pan Orzech w duecie odśpiewali "Graj Piękny Cyganie".

Można było również zagrać w Bingo, wykąpać się w basenie, spacerować po lesie lub zakupić pamiątki w pobliskim sklepiku.

Wspaniałą atrakcją była przejażdżka traktorem po okolicy i podziwianie pięknej przyrody.

Piknik zakończył się wystawnym obiadem w Pawilonie Edelweiss. Obsługa dbała o to, aby każdy z seniorów był zadowolony i szczęśliwy. Nasi seniorzy mimo tylu atrakcji i przeżyć wrócili bardzo zrelaksowani i wypoczęci.

wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ