ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
16 MONDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


DONACJE na CPS

Darowizna dla Centrum Polsko-Słowiańskiego.

Cenimy wszelkie darowizny i wsparcie, jakie dajecie na rzecz poprawy życia polsko-amerykańskiej społeczności. Aby przekazać darowiznę za pomocą karty kredytowej lub PayPal, kliknij poniżej:

or call us today: 718-389-0705

Drodzy Przyjaciele Centrum Polsko Słowiańskiego,

Dziękujemy za Waszą obecność na uroczystości z okazji 50-lecia Centrum Polsko Słowiańskiego (PSC), która odbyła się 31 marca 2022 r. w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku.

Od 50 lat, w ramach programów usług socjalnych i imigracyjnych, dwóch centrów seniora wspieramy naszą społeczność pomagając w uzyskaniu świadczeń socjalnych i medycznych, darmowej pomocy prawnej, oferując tanie obiady oraz szereg zajęć dla seniorów. Ponadto, fundujemy stypendium dla młodzieży, organizujemy zajęcia dla najmłodszych oraz od początku naszej działalności promujemy kulturę i dziedzictwo Polskie poprzez wydarzenia kulturalne dla wszystkich, bez względu na wiek i pochodzenie.

Wkraczając w kolejne półwiecze działalności, planujemy rozszerzyć nasze programy oraz dokonać niezbędnych renowacji naszej siedziby, w tym m.in. wyposażyć audytoria w nowy sytem nagłaśniająco-wizualny, by stworzyć nowoczesną przestrzeń dla wydarzeń kulturalnych i spotkań.

Zapraszamy do wsparcia naszej organizacji. Wszelkie donacje złożone na CPS można odpisać od podatku. Każdy dolar bezpośrednio wspiera naszą misję.

Donację przyjmujemy:
  • w formie czeku wypisanego na Polish and Slavic Center Inc. Nasz adres: Polish and Slavic Center Inc., 176 Java Street, Brooklyn, NY 11222
  • kartą kredytową/PayPalem - link do płatności znaleźć można na głównej stronie naszej organizacji: www.polishslaviccenter.org

Zapraszamy również na naszą Jubileuszową Galę, która odbędzie się 19 listopada 2022 w Chateau Briand, 440 Old Country Road, Carle Place, NY 11514. Więcej informacji: pscea@polishslaviccenter.org; 718-971-1395

Dziękujemy, że są Państwo w gronie naszych Przyjaciół!
Centrum Polsko Słowiańskie

NASI DONATORZY

 

CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC


ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - Polish & Slavic Center

KLIKNIJ TUTAJ