ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
21 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Rada Dyrektorów

Rada Dyrektorów i Komisja Rewizyjna

Centrum Polsko-Słowiańskiego

(stan na: Grudzień, 2020):

RADA DYREKTORÓW:

Marian Żak – Prezes
e-mail: marianz@polishslaviccenter.org

Artur Dybanowski - Wiceprezes
e-mail: arturd@polishslaviccenter.org

Izabella Kobus Salkin  - II Wiceprezes
e-mail: izabellak@polishslaviccenter.org

Zbigniew Solarz - Skarbnik
e-mail: zbigniews@polishslaviccenter.org

Paweł Pachacz – Sekretarz
e-mail: pawelp@polishslaviccenter.org

Bożena Kamiński – Dyrektor
e-mail: bozenak@polishslaviccenter.org

Danuta Bronchard - Dyrektor
e-mail: bozenak@polishslaviccenter.org

Jadwiga Bylinka-Ołdakowska - Dyrektor
e-mail: jadwigao@polishslaviccenter.org

Father Joseph Szpilski - Dyrektor
e-mail: jszpilski@polishslaviccenter.org

KOMISJA REWIZYJNA:

Elizabeth Gosek
e-mail: elizabethg@polishslaviccenter.org

Iwona Podolak
e-mail: iwonap@polishslaviccenter.org

Dariuz. P Knapik
e-mail: dknapik@polishslaviccenter.org

PERSONEL:

Bożena Kamiński - Dyrektor Wykonawczy
e-mail: bozenak@polishslaviccenter.org

Halina Mielczarek - Księgowość
e-mail: accounting@polishslaviccenter.org

Agnieszka Granatowska - Asystent ds. Administracyjnych
e-mail: adminassist@polishslaviccenter.org

Bożena Mazińska - Program emigracyjny
e-mail: immigrationpsc@yahoo.com

Artur Pustula - Klub Seniora "Krakus"
e-mail: krakusluncheonclub@nyc.rr.com

Dorota Pastula - Program Usług Socjalnych dla Seniorów
e-mail: dorotapsc176@yahoo.com

Maria Madej - Klub Seniora im. Jana Pawła II
e-mail:  jp2@polishslaviccenter.org

CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO

KLIKNIJ TUTAJ