ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Rada Dyrektorów

Rada Dyrektorów i Komisja Rewizyjna
Centrum Polsko-Słowiańskiego

(stan na listopad 2021)

RADA DYREKTORÓW:

Marian Żak - Prezes
e-mail: marianz@polishslaviccenter.org

Paweł Pachacz - Wiceprezes
e-mail: pawelp@polishslaviccenter.org

Izabella Kobus Salkin  - Wiceprezes
e-mail: izabellak@polishslaviccenter.org

Zbigniew Solarz - Skarbnik
e-mail: zbigniews@polishslaviccenter.org

Bożena Konkiel - Sekretarz
e-mail: bozenakonkiel@polishslaviccenter.org

Artur Dybanowski - Dyrektor
e-mail: 
arturd@polishslaviccenter.org

Danuta Bronchard - Dyrektor
e-mail: 

Jadwiga Bylinka-Ołdakowska - Dyrektor
e-mail: jadwigao@polishslaviccenter.org

Father Joseph Szpilski - Dyrektor
e-mail: jszpilski@polishslaviccenter.org

KOMISJA REWIZYJNA:

Elizabeth Gosek
e-mail: elizabethg@polishslaviccenter.org

Iwona Podolak
e-mail: iwonap@polishslaviccenter.org

Dariuz. P Knapik
e-mail: dknapik@polishslaviccenter.org

PERSONEL:

Agnieszka Granatowska - pełniąca obowiązki Dyrektora Wykonawczego
e-mail: adminassist@polishslaviccenter.org

Aleksandra Słabisz - Director of External Affairs
email: pscea@polishslaviccenter.org

Agata Koscinska - Dyrektor Finasowy
e-mail: accounting@polishslaviccenter.org • tel: 718-208-8081

Patryk Perkowski - Dyrektor do spraw rozwoju
e-mail: pscdevelopment@polishslaviccenter.org

Kasia Kaim-Goncalves - Koordynator ds. Edukacji
e-mail: gcpadmin@polishslaviccenter.org

Bożena Mazińska - Program emigracyjny
e-mail: immigrationpsc@yahoo.com

Artur Pustula - Klub Seniora "Krakus"
e-mail: krakusluncheonclub@nyc.rr.com

Dorota Pastula - Program Usług Socjalnych dla Seniorów
e-mail: dorotapsc176@yahoo.com

Maria Madej - Klub Seniora im. Jana Pawła II
e-mail:  jp2@polishslaviccenter.org

CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - JESIEŃ, 2021

KLIKNIJ TUTAJ