POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
19 MONDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

12.04.21
Oficjalny przewodnik po bezpieczeństwie pożarowym i ratowaniu życia
W każdym przypadku zagrożenia życia lub mienia, w tym pożarów, dymu, zapachów gazu lub nagłych wypadków medycznych zadzwoń pod 911. Pod 911 trzeba dzwonić szybko, ponieważ sytuacja może się nagle pogorszyć. więcej»


WIADOMOŚCI

04.12.2021

Oficjalny przewodnik po bezpieczeństwie pożarowym i ratowaniu życia

W każdym przypadku zagrożenia życia lub mienia, w tym pożarów, dymu, zapachów gazu lub nagłych wypadków medycznych zadzwoń pod 911. Pod 911 trzeba dzwonić szybko, ponieważ sytuacja może się nagle pogorszyć.
czytaj więcej
04.09.2021

Uwaga Polscy mieszkańcy Greenpointu

Czy zamknięte ulice dla samochodów mają na ciebie negatywny wpływ?
czytaj więcej
03.29.2021

List do Polonii w związku z represjami wobec Polaków na Białorusi

W niedzielę Konsul Generalny RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki skierował list do Polonii w związku z represjami wobec Polaków na Białorusi
czytaj więcej
03.26.2021

Życzenia Wielkanocne Centrum Polsko-Słowiańskiego

Przesyłają Państwu: Marian Żak - Prezes, Rada Dyrektorów, Komisja Rewizyjna oraz wszyscy pracownicy Centrum Polsko-Słowiańskiego.
czytaj więcej
03.18.2021

Zajęcia plenerowe dla seniorów

Od 3 kwietnia rusza akcja MOVEMENT SPEAKS®, skierowana do seniorów.
czytaj więcej
02.17.2021

Porady prawne w Centrum Polsko-Słowiańskim

Zapraszamy Państwa do odwiedzania strony internetowej Centrum Polsko-Słowiańskiego i naszego kanału You Tube, na którym to w zakładce Porady Prawne, kilku doświadczonych prawników przedstawiać będzie Wam swoje porady z różnych dziedzin prawa.
czytaj więcej
02.04.2021

Karnawałowe Wspomnienia

Każdego roku sala w Centrum Polsko-Słowiańskim przy 176 Java Street na Brooklynie zamieniała się piękną krainę bajek. A wszystko za sprawą zabawy dla dzieci, którą CP-S każdego roku przed pandemią organizowało wspólnie z Polską Szkołą im. Marii Konopnickiej na Greenpoicie.
czytaj więcej
01.26.2021

Czuwajcie, MT 24,42

Album CZUWAJCIE MT 24,42 to powrót do korzeni, do harcerskich spotkań ze Świętym Janem Pawłem II w 100-lecie jego urodzin. To przypomnienie tych ważnych słów Świętego Jana Pawła II kierowanych do harcerek i harcerzy. Drogowskazów, które pozostawił po sobie Święty Papież na naszej harcerskiej drodze Białej Służby.
czytaj więcej
01.26.2021

Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój

Każda epoka ma swoich bohaterów, którzy pomimo trudnych czasów potrafili szlachetnie żyć. Dla ludzi wierzących takimi ludźmi są błogosławieni i święci, którzy wyznaczyli wysoką miarę życia chrześcijańskiego. Do tego grona zalicza się także bł. ks. Stefan Wincenty Frelichowski, wrażliwy i odważny człowiek, gorliwy duszpasterz oraz opiekun chorych i potrzebujących.
czytaj więcej
» 6 5 4 3 2 1
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

 

KLIKNIJ TUTAJ