POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
29 THURSDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
28.10.20
Polonia oddała Hołd Zmarłym
Tydzień przed zbliżającym się dniami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przedstawiciele Centrum Polsko - Słowiańskiego, delegacja Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej z Nowego Jorku oraz Kongresu Polonii Amerykańskiej oddała Hołd Zmarłym pochowanym na cmentarzu w Amerykańskiej Częstochowie. Delegacja Polonii pojechała do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej więcej»


WIADOMOŚCI

10.28.2020

Polonia oddała Hołd Zmarłym

Tydzień przed zbliżającym się dniami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przedstawiciele Centrum Polsko - Słowiańskiego, delegacja Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej z Nowego Jorku oraz Kongresu Polonii Amerykańskiej oddała Hołd Zmarłym pochowanym na cmentarzu w Amerykańskiej Częstochowie. Delegacja Polonii pojechała do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown, Pensylwania, to miejsce kultu maryjnego Polonii amerykańskiej. Sanktuarium, znane jako Amerykańska Częstochowa.
czytaj więcej
10.21.2020

Głosuj bezpiecznie! - Głosuj korespondencyjnie!

czytaj więcej
10.16.2020

Debata "Mała Polska - jak funkcjonują organizacje polonijne? VIDEO

Bożena Kamiński prezes oraz dyrektor wykonawczy Centrum Polsko-Słowiańskiego wzięła udział w Debacie "Mała Polska - jak funkcjonują organizacje polonijne?
czytaj więcej
10.13.2020

3 listopada odbędą się Wybory Prezydenckie w USA

Jeden z punktów wyborczych zostanie zorganizowany w Centrum Polsko-Słowiańskim przy 177 Kent St. na Brooklynie.
czytaj więcej
09.29.2020

Pandemia nie wpłynęła na działanie Centrum Polsko-Słowiańskiego

Centrum Polsko-Słowiańskie pomaga polskiej społeczności załatwiać wszelkie sprawy tak jak było to również przed COVID-19. W związku z pandemią należy pamiętać, że aby spotkać się z pracownikiem CP-S należy wcześniej telefonicznie umówić się na wizytę.
czytaj więcej
08.18.2020

Komunikat Komisji Nominacyjnej Centrum Polsko-Słowiańskiego

Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszonych kandydatów do Rady Dyrektorów CP-S Komisja Nominacyjna w składzie: Jerzy Sokół - przewodniczący, Romuald Magda - sekretarz, Jadwiga Bylinka-Ołdakowska, Michael Pająk, Janusz Młynek nominowała nowych dyrektorów.
czytaj więcej
08.03.2020

Polonia nowojorska oddała hołd Powstańcom Warszawskim

Polonia w Nowym Jorku zgromadziła się przed siedzibą Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej by oddać hołd Powstańcom Warszawskim.
czytaj więcej
06.11.2020

Przyjmujemy kandydatów do pracy społecznej w Radzie Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej

Komisja Nominacyjna Centrum Polsko-Słowiańskiego zawiadamia wszystkich członków, iż przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Rady Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej.
czytaj więcej
06.10.2020

Głosowanie za granicą w wyborach Prezydenta RP w 2020 r.

Głosowanie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie się w USA w sobotę, 27 czerwca 2020 r. w godz. 7.00-21.00 czasu miejscowego.
czytaj więcej
» 6 5 4 3 2 1
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
KLIKNIJ TUTAJ