ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
16 MONDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

11.05.22
Serca Polonii biły jednym rytmem dla Ukrainy - udany koncert w Centrum Polsko Słowiańskim na Greenpoincie
W sobotę 7 maja w sali koncertowej Centrum Polsko Słowiańskiego odbył się koncert, z którego dochód w wysokości około 7 tysięcy dolarów został przekazany na rzecz Ukrainy. więcej»


WIADOMOŚCI

03.28.2022

Wspomóż statutową działalność Centrum Polsko-Słowiańskiego

"Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego"

Szanowny Podatniku,

Tradycją jest, że pod koniec roku podatkowego, Amerykanie przekazują donacje na organizacje non-profit, takie jak Centrum Polsko Słowiańskie, które posiada status 501©3. Donacje te można odliczyć od podatku.

Jeżeli korzystacie Państwo z odliczanych od podatku donacji na organizacje non-profit, zachęcamy do wsparcia statutowej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego (CPS), mającego swoją siedziby przy 176 Java Street na Greenpoincie.

W 2022 r. CPS obchodzić będzie 50-lecie istnienia i od pól wieku wspiera środowisko polonijne i słowiańskie oferując programy socjalne, prawne i kulturalne, a także prowadząc Centra Seniora Krakus na Greenpoincie oraz Jana Pawła II na Manhattanie. Centrum bierze czynny udział w życiu Polonii, współpracując z szeregiem polonijnych organizacji. W CPS mają też miejsce liczne wydarzenia dla dzieci, młodzieży i starszych.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków CPS oraz skorzystanie z oferty programowej naszej organizacji. Więcej informacii na temat działalności oraz wydarzeń CPS znajdą Państwo na stronie: www.polishslaviccenter.org

Z poważaniem
Marian Żak
Prezes

* * *

Donate to Polish Slavic Center.

We value all donations and support that you give to improve the lives of Polish-American community.

To donate vie Credit Card or Paypal, click below: 

or call us today: 718-383-5290

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC


ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO - Polish & Slavic Center

KLIKNIJ TUTAJ