ZŁÓŻ DONACJĘ NA STYPENDIA DLA ZDOLNEJ MŁODZIEŻY!

CLICK HERE

POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
21 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

20.09.21
Ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski spotkał się z przedstawicielami mediów
O nadchodzącej wizycie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy mówił podczas spotkania z mediami Ambasador RP przy ONZ Krzysztof Szczerski. więcej»


WIADOMOŚCI

07.28.2021

Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polonii Świata: 27-28 sierpnia 2021

W imieniu organizatorów Forum Gospodarczego Polonii Świata, mam przyjemność i zaszczyt zaprosić na szóstą edycję najważniejszego wydarzenia gospodarczego dla Polonii na terenie Polski. Po 15 miesiącach „izolacji”, stęsknieni bezpośrednich spotkań, znów będziemy mieli okazję do rozmów face2face i B2B.
Pierwsze po 15 miesiącach bezpośrednie spotkania face2face, B2B Uściski dłoni, rozmowy przy aromatycznej kawie o biznesie i współpracy Odnawiamy kontakty! Odmrażamy gospodarkę!

Jak co roku gościć będziemy polonijnych przedsiębiorców, organizacje otoczenia biznesu oraz działaczy z sześciu kontynentów, z ponad 30 krajów Świata.

Więcej informacji >>>

Od początku spotkań w Tarnowie obserwujemy postępującą integrację i współpracę pomiędzy przedsiębiorcami i organizacjami otoczenia biznesu działającymi na wszystkich kontynentach. W ramach projektu GoPolonia powstaje sieć współpracujących ze sobą organizacji oferujących na swoich rynkach wzajemny serwis i wsparcie dla zrzeszonych przedsiębiorców.

Program >>>

Przyjeżdżając na nasze Forum nasi goście oczekują spotkań i kontaktów z organizacjami branżowymi, bilateralnymi i regionalnymi izbami i stowarzyszeniami handlowymi oraz z przedsiębiorcami, którzy mają atrakcyjne oferty produktowe, usługowe, kooperacyjne oraz są zainteresowani inwestycjami w partnerstwie. Nasi goście również rewanżują się ofertą współpracy w zakresie wymiany handlowej, dzielą się kontaktami, oferują wsparcie w procesie ekspansji polskich firm na ich rynkach. Do Tarnowa zapraszamy przedsiębiorców polonijnych wraz ze swoimi lokalnymi partnerami, którzy poszukują inwestycji, klientów i propozycji kooperacji. Sami również mają interesujące pomysły, projekty i dostęp do innowacyjnych technologii i funduszy, które mogą przynieść przedsiębiorcom duże korzyści.

Więcej informacji na: www.Polonia4um.com

Internacjonalizacja i połączenie potencjału polskich i polonijnych organizacji i firm, to jeden ze sposobów na powrót do dynamiki wzrostu rozwoju sprzed pandemii. Polscy przedsiębiorcy, bez względu na miejsce swojej aktywności gospodarczej i osiedlenia poszukują atrakcyjnych, wysokiej jakości produktów zarówno na rynek etniczny Polonii (20 mln. klientów!) oraz dla swoich, lokalnych klientów. Ponad 65% polskiego eksportu firm sektora MŚP rozpoczyna się za pośrednictwem Polaków przebywających i prowadzących działalność poza granicami Polski, a Polonia jest najbardziej skutecznym „ambasadorem Marki Polska” w Świecie.

W trakcie poprzednich edycji Forum wielu przedsiębiorców rozpoczęło współpracę między sobą. Podpisano wiele kontraktów, pozyskano nowe rynki zbytu, nawiązano interesujące kontakty i przyjaźnie.

Zachęcamy do bezpośredniego udziału w Forum, prezentację swojej działalności oraz potencjału firm członkowskich. W jednym miejscu, bez konieczności podróży po Europie, Ameryce lub Azji możecie spotkać się z kierownictwem organizacji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcami, którzy osiągnęli sukces w Polsce oraz na swoich rynkach i chętnie dzielą się doświadczeniem, wiedzą, a być może zainteresują się złożoną przez Państwa członków ofertą.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa wraz z grupą swoich członków na naszym wydarzeniu. Zapraszamy również do grona Partnerów VI FGPŚ.

W przypadku zainteresowania, chęci współpracy i przyjazdu do Tarnowa, prosimy o kontakt. Umieścimy aktywne logo Państwa organizacji na oficjalnej stronie Forum, na materiałach informacyjno- promocyjnych, w katalogu oraz w scenografii sceny plenarnej Forum, umożliwimy udział w spotkaniach B2B. W przypadku podjęcia takiej decyzji prosimy o kontakt oraz przesłanie logotypu w formacje png (bez tła).

Więcej informacji na: www.Polonia4um.com

Zdzisław Wojtasik
Prezes
Pegaz/GoPolonia/FGPŚ
+ 48-502-303-293 (PL)
+ 1-630-999-4189 (USA)

wróć
CENSUS 2020
DFTA
PNA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD
NYC
CAROLYN B. MALONEY
CDC
ARTYŚCI WSPIERAJĄ CPS

PORADY PRAWNE w CPS

ECHO

KLIKNIJ TUTAJ