POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
04 SATURDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
11.06.20
Przyjmujemy kandydatów do pracy społecznej w Radzie Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej
Komisja Nominacyjna Centrum Polsko-Słowiańskiego zawiadamia wszystkich członków, iż przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Rady Dyrektorów i Komisji Rewizyjnej. więcej»


WIADOMOŚCI

03.20.2018

Nabór do II P FPP w Opolu przedłużony!

Komitet Organizacyjny II Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu informuje, iż do 15 marca br. akces udziału w festiwalu zgłosiło 30 podmiotów wykonawczych z 10 krajów Europy, Kanady i Australii. Jednakże na prośbę niektórych działaczy polonijnych nabór do udziału w tegorocznej edycji festiwalu został przedłużony do końca marca br.

Zainteresowanym przypominamy o potrzebie nadesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z minimum trzema piosenkami, nie więcej jednak jak pięcioma.

Piosenki powinny być zróżnicowane w charakterze:

  • patriotyczna, może być z zabarwieniem religijnym (dopuszczalna kompozycja własna),
  • rozrywkowa-znany przebój(szlagier) minionego stulecia niepodległej Polski oraz
  • piosenka folk lub ludowa.

Każdy uczestnik powinien zgłosić propozycje do minimum dwóch koncertów konkursowych, spośród 4-ch, organizowanych na terenie województwa opolskiego. W koncercie laureatów w Opolu 11 czerwca br. wystąpią najciekawsze osobowości sceniczne, wyselekcjonowane podczas wcześniejszych koncertów w Brzegu, Otmuchowie, Gogolinie i Korfantowie.

Po zakończeniu naboru Komicja Artystyczna zdecyduje o ostatecznym zakwalifikowaniu uczestników do festiwalu i powiadomi ich o tym fakcie osobiście.

Więcej >>>
wróć
CENSUS 2020
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ