HELP PSC! DONATE TODAY!

CLICK HERE
16 THURSDAY OUR EVENTS

SIGN UP FOR NEWSLETTER

BECOME A MEMBER

CLICK HERE
22.04.20
IRS: Economic Impact Payments For Non-filers
Treasury, IRS launch new tool to help non-filers register for Economic Impact Payments. More»


PROGRAMS NEWS

05.21.2019

Photo Gallery - "Malowanie Oddechem"

14 maja, br. na zaproszenie naszego koordynatora wydarzeń Kasi Drucker odbył się pokaz malowania oddechem przez panią Agnieszkę Nowińską. Jak widać na zdjęciach nasi seniorzy z Klubu Krakus byli bardzo zaangażowani. Prezentacja tak się spodobała, że na prośbę seniorów od 22 maja rozpoczynamy stałe zajęcia z panią Agnieszką w każdą środę.

Aby dowiedzieć się więcej o pracach pani Agnieszki zapraszamy na jej stronę @AgnieszkaNowinskaArt . Pani Agnieszka tak opisała swoje wrażenia ze spotkania z naszymi seniorami"

- Bardzo dziękuję za zaproszenie do Warsztatów Artystycznych! To był wyjątkowy dzień, zaangażowanie seniorów, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Było kreatywnie, inspirująco i przede wszystkim kolorowo. Przez jedną godzinę byliśmy w świecie kolorów i tworzyliśmy prace wydechem, niekonwencjonalną metodą, dzięki której możemy się zrelaksować... a jednocześnie być w procesie tworzenia i kreacji...

Specjalne podziękowania dla Pana Artura - Program Director "Krakus" Senior Center i Katarzyna Drucker - Program Coordinator, Krakus Dining Club & I Polish Slavic Center The Polish & Slavic Center (PSC)

Katarzyna Drucker
Program Coordinator
Krakus Senior Center
Tel. (718) 383-3434
Fax.(718) 349-6004

back

LOGOS

CENSUS 2020
DFTA
KOSCIUSZKO
KONSULAT
PFK
UNIA
BOSTON
CENTRALA
BROOKLYN
KONGRES
INSTYTUT
PILSUDSKI
NYPD

 
 
 
 
CLICK HERE