POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
24 FRIDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
15.05.19
Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polonii Świata
26-27 sierpnia w Tarnowie odbędzie się Forum Gospodarczym Polonii Świata i poświęcone będzie integracji polskich i zagranicznych organizacji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców prowadzących swoją działalność pod każdą szerokością geograficzną. więcej»


WYDARZENIA

10.12.2018

Festiwal Polskich Filmów Dokumentalnych, Nowy Jork, 12-14 października 2018

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP zaprasza serdecznie na Festiwal Polskich Filmów Dokumentalnych w Nowym Jorku.

Festiwal odbędzie się w dniach 12-14 października w sali Ida K. Lang Recital Hall w Hunter College na Manhattanie. Wszystkie filmy mają angielskie napisy, dlatego zachęcamy do rozpowszechnienia informacji o tym wydarzeniu wśród amerykańskich znajomych i sąsiadów.

Szczegóły Festiwalu znajdują się na stronie http://www.ksd.media.pl i w opisie zwiastunu:

Tematyka Festiwalu dotyczy najnowszej historii Polski (Katyń 1940-Smoleńsk 2010) widzianej przez pryzmat kamery filmowców-dokumentalistów, z którymi będzie można się spotkać i porozmawiać.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności i rezerwację BEZPŁATNEGO miejsca do 11 października pod adresem PDFFestival@yahoo.com lub dzwoniąc na numer: 718-734-5209.

wróć
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ