POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
12 THURSDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
07.12.19
Magia świat w Centrum Polsko-Słowiańskim
Dokładnie 6 grudnia miała miejsce piękna uroczystość - zapalenie światełek na świątecznym drzewku na Greenpoincie. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

10.23.2015

Organizacja Studentów Polskich zaprasza na Bal Stypendysty - Centrum Sponsorem!

To już swoistego rodzaju tradycja, każdego roku Organizacja Studentów Polskich organizuje Bal Stypendysty. Podczas balu wręczane są stypendia uzdolnionym polonijnym studentom, którzy zdobywają wiedzę na amerykańskich uczelniach.

- Od 1997 roku Organizacja Studentów Polskich organizuje uroczysty Bal, którego celem jest zbieranie środków na nasz Fundusz Stypendialny. Doroczne wydarzenie gromadzi około 200 gości, zaś dochody w całości przeznaczane są na stypendia dla studentów polskiego pochodzenia, bez względu na ich status imigracyjny - powiedziała Monika Dziewa, Prezes Organizacji Studentów Polskich.

Centrum Polsko-Słwoaińskie jako organizacja - która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich członków - jest patronem Balu Stypendysty, organizowanego przez Organizację Studentów Polskich. Tegoroczny bal odbędzie się 23 stycznia w Terrace on the Park.

- W imieniu Polish Student Organization z przyjemnością zapraszam wszystkich sympatyków Organizacji Studentów Polskich w Nowym Jorku (PSO) na XVIII Bal Stypendysty. Goszczenie Państwa na tegorocznym Balu będzie dla nas zaszczytem i mam ogromną nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z tego co dla Was przygotowaliśmy - powiedziała Monika Dziewa Prezes Organizacji Studentów Polskich.

Szczegóły tegorocznego Balu:
Data: Sobota, 23 styczeń 2016
Godzina: 19:00 - 00:00
Miejsce: Terrace on the Park
52-11 111th Street, Flushing Meadows Park,
New York, 11368

W celu nabycia biletów należy skontaktować się drogą emailową: bilety@psousa.org. Opłaty za bilety można dokonać za pomocą karty kredytowej poprzez umieszczony na naszej stronie internetowej www.pso-usa.org, system PayPal.

Kontakt emailowy pod adresem: mdziewa.pso-usa@outlook.com

 

wróć
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ