POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
12 THURSDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
07.12.19
Magia świat w Centrum Polsko-Słowiańskim
Dokładnie 6 grudnia miała miejsce piękna uroczystość - zapalenie światełek na świątecznym drzewku na Greenpoincie. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

08.14.2015

"Polski Teatr Tańca wczoraj i dziś" w Centrum

Polski Teatr Tańca - Balet Poznański poprowadzi spotkanie autorskie „Polski Teatr Tańca wczoraj, dziś i jutro” w Centrum Polsko Słowiańskim we wtorek 18 sierpnia w audytorium przy ulicy 177 Kent o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, wstęp wolny.

Znany na pięciu kontynentach Teatr, stworzony  przez Conrada Drzewieckiego, a  od blisko 25 lat kierowany przez jego następczynię Ewę Wycichowską,  jest  fenomenem artystycznym i organizacyjnym, wciąż zadziwiającym ofertą repertuarową, edukacyjną i terapeutyczną. Sięgający do tradycji, ale nie bojący się nowych wyzwań, dynamiczny i otwarty na dialog z widzem. Tancerze Teatru będą prezentować artystyczne reinterpretacje wybranego materiału choreograficznego, w tym fragmenty spektakli „Już się zmierzcha” w choreografii Ewy Wycichowskiej do muzyki Henryka Mikołaja Góreckiego oraz „Tysiąc kolorów” choreografia Takako Matsuda, muzyka Fryderyk Chopin. Collage spektakli wtajemnicza widza w świat tańca, który staje się tu przewodnikiem po czasie przeszłym w realizacji dzisiejszych artystów i nowoczesnego spojrzenia na kreacje choreograficzne Polskiego Teatru Tańca.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Co-financed by the Ministry of Culture and National Heritage of the Republic of Poland.

wróć
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ