POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
11 WEDNESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
28.11.19
Centrum nieczynne na święta Thanksgiving
Uprzejmie informujemy, że z okazji Thanksgiving Programy Centrum Polsko-Słowiańskiego będą nieczynne w czwartek 28 listopada oraz w piątek 29 listopada 2019 r. więcej»


WIADOMOŚCI

08.06.2018

Zarejestruj się na Forum Gospodarcze Polonii Świata

Tylko 10 dni pozostało na rejestrację na preferencyjnych warunkach (do 15.08.2018 r.). Od 16-25 sierpnia rejestracja będzie możliwa wyłącznie w systemie "last minute".

Szczegóły na www.Polonia4um.com

Rejestracja aktywna tylko do 25 sierpnia 2018 r., do godz. 24:00

GOŚCIE Z 25 KRAJÓW ŚWIATA, Z 5 KONTYNENTÓW

PRZEDSIĘBIORCY - INWESTORZY - ORGANIZACJE OTOCZENIA BIZNESU

B2B - NETWORKING - DEBATY GOSPODARCZE I PANELE

GALA BIZNESU - "ORZEŁ GOSPODARCZY" POLONII ŚWIATA

W programie m.in.:

  • „CANADA DAY” - Wszystko o umowie CETA. Droga do transatlantyckiego rozwoju, czy bankructwa? Debata, spotkania i rozmowy biznesowe z przedstawicielami kanadyjskich izb gospodarczych, przedsiębiorcami i inwestorami. Transatlantycki biznes bez barier.
  • „BIAŁORUŚ” - Biznes ponad polityką. Jak ekonomia przełamuje opór i różnice. Debata, spotkania i rozmowy z przedstawicielami ministerstwa gospodarki Republiki Białoruskiej, białoruskich izb gospodarczych, Agencji Strategicznego Rozwoju Gospodarczego Białorusi i przedsiębiorcami. Dobrosąsiedztwo w biznesie.
  • „INWESTYCJE POLONIJNE” - Uśpiona przedsiębiorczość, czy brak wiary w sukces? Debata i spotkanie z polonijnymi przedsiębiorcami i inwestorami. Recepta na przełamanie.
  • „POLSKO- POLONIJNA UNIA GOSPODARCZA” - Unia interesów w rytmie integracji i internacjonalizacji. Inicjatywa współppracy i integracji polskich i polonijnych przedsiębiorców. Serwis polonijnych izb gospodarczych na rzecz polskich przedsiębiorstw. Joint Venture made in Poland.
  • „FIRMA RODZINNA” - Samorząd gospodarczy „od pokoleń”. Polsko-Polonijne spotkanie firm rodzinnych. Udane związki rodzinne poza domem.

STREFA BIZNESU FGPŚ ZAPRASZA

Zapraszamy polskich i poloninych przedsiębiorców, organizacje otoczenia biznesu, agencje rozwoju, samorządy, specjalne strefy ekonomiczne, parki technologiczne, inkubatory, centra obsługi inwestorów, centra naukowe, klastry, grupy producenckie.

Więcej informacji: www.Polonia4um.com

>>> REJESTRACJA <<<

Kontakt: +48-502-303-293, +48-502-344-440, e-mail: kontakt@polishbusiness.biz
3-4 WRZEŚNIA 2018
WARTO I TRZEBA BYĆ W TARNOWIE!

wróć
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ