HELP PSC! DONATE TODAY!

CLICK HERE
20 SUNDAY OUR EVENTS

SIGN UP FOR NEWSLETTER

BECOME A MEMBER

CLICK HERE
11.10.19
PSC closed on Columbus Day
Please be advised that in observance of Columbus Day Polish Slavic Center will be closed on Monday, October, 14 2019 r. More»


PROGRAMS NEWS

05.21.2019

Photo Gallery - "Malowanie Oddechem"

14 maja, br. na zaproszenie naszego koordynatora wydarzeń Kasi Drucker odbył się pokaz malowania oddechem przez panią Agnieszkę Nowińską. Jak widać na zdjęciach nasi seniorzy z Klubu Krakus byli bardzo zaangażowani. Prezentacja tak się spodobała, że na prośbę seniorów od 22 maja rozpoczynamy stałe zajęcia z panią Agnieszką w każdą środę.

Aby dowiedzieć się więcej o pracach pani Agnieszki zapraszamy na jej stronę @AgnieszkaNowinskaArt . Pani Agnieszka tak opisała swoje wrażenia ze spotkania z naszymi seniorami"

- Bardzo dziękuję za zaproszenie do Warsztatów Artystycznych! To był wyjątkowy dzień, zaangażowanie seniorów, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Było kreatywnie, inspirująco i przede wszystkim kolorowo. Przez jedną godzinę byliśmy w świecie kolorów i tworzyliśmy prace wydechem, niekonwencjonalną metodą, dzięki której możemy się zrelaksować... a jednocześnie być w procesie tworzenia i kreacji...

Specjalne podziękowania dla Pana Artura - Program Director "Krakus" Senior Center i Katarzyna Drucker - Program Coordinator, Krakus Dining Club & I Polish Slavic Center The Polish & Slavic Center (PSC)

Katarzyna Drucker
Program Coordinator
Krakus Senior Center
Tel. (718) 383-3434
Fax.(718) 349-6004

back

LOGOS

DFTA
KOSCIUSZKO
KONSULAT
PFK
UNIA
BOSTON
CENTRALA
BROOKLYN
KONGRES
INSTYTUT
PILSUDSKI
NYPD

 
 
 
 
CLICK HERE